آنجليا جولی : به دين اسلام علاقه مند شدم!

به نقل از عصر ايران-  يك هنرپيشه سينماي آمريكا در مصاحبه با راديوي ملي پاكستان اعلام كرد كه به دليل نحوه كمك رساني دولت پاكستان به فقراي اين كشور، به دين اسلام علاقه مند شده است.

به گزارش سرويس  بين الملل عصر ايران به نقل از راديو ملي پاكستان، آنجلينا جولي كه به عنوان نماينده ويژه سازمان ملل  متحد در امور كودكان به پاكستان اعزام شده بود، پرداخت صدقه مردم و صرف اين پولها براي كودكان بي بضاعت را مهم ترين دليل علاقه مندي به دين اسلام اعلام كرد.

وي در مصاحبه با اين راديو گفت:  قبل از سفر به پاكستان از اينكه ريسك كرده بودم و پيشنهاد حضور در آنجا را پذيرفته بودم، هراس داشتم اما آنجا همه مرا مي شناختند و مرا با نام آنجلينا صدا مي زدند.

اين هنرپيشه سينماي آمريكا در پاسخ به اين سئوال كه در مورد آينده كاري خود چه تصميمي گرفته است گفت: قصد دارم فعلا در يونيسف به فعاليتم ادامه دهم تا وجدانم كمي راحت شود. بعد از افغانستان هم به كمك غير نظاميان لبنان خواهم رفت تا كمك هاي مالي مسلمانان پاكستان را به برادران لبناني شان تحويل بدهم.

وي در پاسخ به اين سئوال كه آيا قصد مسلمان شدن دارد يا خير گفت: فكر نمي كنم كه اين سئوال نيازي به جواب داشته باشد زيرا مسلماني فقط به صرف اعلام كردن آن نيست بلكه بايد در عمل مسلمان بود.

جولي كه پيش از ورود به پاكستان و درون هواپيما حجاب خود را آماده كرده بود، بعد از ورود به اين كشور مورد استقبال شديد مردم قرار گرفت.

اين هنرپيشه آمريكايي ، ميزان كمكهاي نقدي پاكستانی ها  به مردم لبنان را قابل ملاحظه توصیف کرد و گفت: اميدوارم كه ديگر كشورهاي اسلامي نيز كمكهاي خود را هرچه سريعتر به اين كشور اهدا كنند.

از کفر من تا دین تو راهــی به جز ترديد نيست

دلخوش به فانوسم مکن اينجا مگر خورشيد نيست

کافر اگر عاشق شود فی الجمله مومن ميشود

چيزی شبيه معجزه با عشـــــق ممکن ميشود

/ 2 نظر / 12 بازدید
سعيد

وا عجبــــــــــــــــا!!!!!!!!!!!

سعيد

خيلی عجيب بود